Kaos e sjellin ‘Vandamin’në jetë!

By

Sot grupi i famshëm i Kaos, kanë publikuar këngën tyre më të re të titulluar ‘Vandami’, këngë kjo e cila i bënë bashkë shokët e ngushtë Lumin dhe Viganin vetëm pas një kohe të gjatë në një projekt të përbashkët solo.

Për tekstin e projektit të tyre më të ri janë përkujdesur ata vet, ndërsa për muzikën artisti i njohur shqiptar Flori Mumajesi.

Përndryshe videoklipi është një risi në aspektet e spoteve që jemi mësuar t’i shohim deri tani në skenën muzikore shqiptare, ngase përbëhet nga efekte vizuale që bëjnë që të përkojë edhe vet ideja pikërishit me kohën e Vandamit./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm