Ja çfarë thotë ‘Miss Kosova’ nga Argjentina për Kosovën

By

Zgjoi shumë polemika me përzgjedhjen e saj si vajza më e bukur e Kosovës.

Dhe tani Camila Barraza po e përfaqëson Kosovën në gara ndërkombëtare si Miss Universe. Ajo së fundmi ka shkuar edhe njëherë në Filipine dhe tash është kthyer.

Me tu kthyer në tokën e Kosovës, ajo ka publikuar një fotografi në të cilën paraqet pasaportën e shtetësisë kosovare e po ashtu edhe biletën e kthimit në Prishtinë.

“Më në fund në shtëpi”, shkruan argjentinasja, e cila tashmë në Kosovë, e ndjen veten si në shtëpi.

Miss Kosova nga Argjentina, ishte në një lidhje dashurie me një djalë nga Kosova, por siç duket, gjërat mes tyre kanë marrë fund ngase bukuroshja nuk ka publikuar më asnjë fotografi me Haris Çoçajn, e madje edhe i ka larguar edhe fotografitë që kishte me të në rrjetet sociale /Prive.al

Artikuj të ngjashëm