Pse Gold AG nuk lejohet të shkojë në Preshevë? (VIDEO)

By

Para disa ditësh, Gold Ag publikoi bashkëpunimin me Shyhrete Behlulin, dedikuar heroit legjendar Adem Jasharit.

Edhe pse kënga është paraparë të dilte më 27 Nëntor, ajo është shtyrë për shkak të tërmetit të tmerrshëm që ndodhi në Shqipëri, ku humbën jetën 51 persona dhe u plagosën shumë të tjerë.

Por, çfarë thanë familjarët e Jasharajve për duetin e tij?

Çfarë bëri Gold Ag në Shqipëri dhe pse nuk iu lejua hyrja në Preshevë, këto dhe shumë të tjera i kuptoni në videon e mëposhtme e cila sjell një intervistë me të dhënë për Prive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm