Unikkatil në zi: Ndahet nga jeta personi i tij i shtrenjtë (FOTO)

By

Dita e sotme ka qenë e rëndë për reperin e njohur Viktor Paloka.

Unikkatili është përballur me humbjen e një prej personave më të afërt – babait.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë lideri i TBA përmes një postimi në rrjetet sociale ku shprehet:

‘Baba êm, shpirti i êm, nji prej njerëzve ma të sinqertë që kom njoftë dhe nji prej arsyevet që jom kështu çysh jom na la këtë të Ênjte. Miqët dhe dashamirët që dojnë me ia shprehë respektin dhe lamtumirën e fundit janë të mirëseardhun të hanën me 9 Dhjetor prej orës 2 deri në orën 9 në Pleasant Manor Funeral Home adresa: 575 Columbus Ave, Thornëood, NY, 10594.’

Ngushëllimet më të sinqerta edhe nga ana jonë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm