Mozzik flet për herë të parë për divorcin me Loredanën (VIDEO)

By

Mozzik ka folur për  herë të parë për ndarjen me Loredanën, ish gruan e tij me të cilën e ka vajzën Hanën.

Reperi shumë i pëlqyer shqiptar rrëfeu shumë gjëra për jetën e tij personale dhe atë publike në një intervistë në emisionin Prive.

A ishte dedikim “Dhelpër Dinake”, çfarë po ndodh me divorcin dhe çfarë do të përmbajë albumi i tij i cili do të dalë së shpejti në publik.

Të gjitha të pathënat e Mozzikut mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm