Ja sa është rritur djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës! (FOTO)

By

Viti 2016 do mbahet mend si një ndër vitet më të veçantë për çiftin e njohur të skenës sonë Vesa Luma e Big Basta.

Dyshja gajtë vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali të cilin e emëruan, Lian.

Me ardhjen e tij në jetë familja u kompletua e natyrisht se me të u shtuan edhe obligimet e angazhimet për ta.

Pavarësisht kësaj Vesa e Bigu po ia dalin mjaft mirë e tashmë kur ka kaluar një periudhë mjaft e madhe qysh nga lindja e tij edhe rritja ka filluar të vërehet më tepër.

Fotografia e fundit e publikuar nga Vesa tregon më së miri se sa është rritur tashmë Liani i cili ditë e më tepër po i lumturon ata. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm