Projekti i parë i Morenës për 2018-të vjen në trio!

By

Në episodin e fundit të Prive në 2017, i’u njoftuam që Morena Taraku ka gati katër produksione muzikore të punuara në Urban Entertainment.

Mirëpo, tashmë është zbuluar se cili do të jetë projekti i parë që do të publikohet, e në fakt Morena vjen vetë e treta.

Dje është finalizuar këngë me DJ PM dhe DJ Dagz, dhe tashmë pritet të regjistrohet edhe videoklipi.

Lançimi i këtij projekti do të bëhet në këtë muaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm