Butrint Imeri dhe Nemo lansojnë këngën e re, e dëgjuat?

By

Ka ditë të tëra që këngëtari Butrint Imeri dhe artisti zviceran Nemo, kanë paralajmëruar bashkëpunimin e ri.

Pasi Imeri lansoi këngën “Hajt, Hajt” solo, erdhi menjëherë me një duet ndërsa kënga quhet “Dream Girl”, apo vajza e ëndrrave.

Dyshja kanë xhiruar klipin në bregdet derisa bashkë, duken tejet simpatikë tek i janë vënë në ndjekje një vajze të bukur për të cilën kanë ëndërruar.

Kënga është e miksuar, gjysmë shqip e gjysmë gjermanisht, ndërsa Imeri pretendon se ky projekt ka përmasa hiti meqë kështu ishte deklaruar para publikimit të këngës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm