Projekti i Getit, Majk dhe Xhensilës po vjen më shpejt nga ç’pritej

By

Bashkëpunimi i Getoar Selimit, Majk dhe Xhensilës më në fund ka një datë të publikimit.

Trio nuk do të vonojë shumë dhe këngën do ta sjellë gjatë kësaj jave.

Përmes rrjeteve sociale, Getoari e ka konfirmuar se projekti do të publikohet të mërkurën në ora 18:00.

Kënga titullohet “Mëkati jem” dhe duke pasur parasysh emrat në të, sigurisht se pritshmëritë për të si projekt janë shumë të mëdha. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm