2po2, më ndryshe se çdo herë tjetër

By

Nuk njihet për ndryshime të mëdha në stil dhe i tillë si sot, mbahet mend mjaft gjatë.

Por 2po2 ka vendosur të bëjë disa ”ndryshime”. Në një foto të postuar në Instagram ai shihet bjond me flokët e dikujt teksa me shaka shkruan: Thuj mirëdita djalit të mirë – My New Look 2016 – A Po Ju Pëlqen ???

Ky model i flokëve ka ngjallur të qeshura tek komentuesit të cilëve iu ka pëlqyer kjo shaka e Besnikut. /Prive.al/

besniku

Artikuj të ngjashëm