Pasi u nda nga gruaja, Stresi paralajmëron surprizën (VIDEO)

By

Ka disa ditë që në media keni pasur mundësi të lexoni për ndarjen e Stresit nga bashkëshortja.

Reperi nga Shqipëria dhe Kejsi hoqën fotot nga rrjetet sociale dhe nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Megjithatë, asnjëri prej tyre nuk ka komentuar rreth kësaj çështje.

Tani, Stresi ka paralajmëruar një surprizë për të gjithë fansat e tij pasi doli nga burgu.

Ai postoi një video me anë të cilës tregois se një këngë e re vjen të dielën.

Ndiqeni videon e mëposhtme./Prive.al

View this post on Instagram

Suprize!!!

A post shared by STRESI (@stresi) on

Artikuj të ngjashëm