Nuk duhet ta humbisni Gigi Hadid teksa sfilon për koleksionin e ri të Rihanna

By

Koleksioni i fundit i Rihanna-s po tërheq vëmendjen kudo në botë!

Për sezonin e dytë me radhë, Gigi përshkoi pistën për shfaqjen ikonike të të brendshmeve të Ririt. Këtë herë, ajo veshi një palë sytjena dhe një bodysuit transparent: Ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve? Kishte veshur jo një po dy palë brekë.

Savage X Fenty Show Presented By Amazon Prime Video - BackstageSavage X Fenty Show Presented By Amazon Prime Video - BackstageSavage X Fenty Show Presented By Amazon Prime Video - Inside

Burimi: Seventeen.com

 

Artikuj të ngjashëm