Numëron plot hite, Young Zerka në duet me këngëtarin e huaj (FOTO)

By

 

Pak javë pasi publikoi “Ana”, Young Zerka bëri një njoftim tjetër përmes llogarisë së tij në Instagram.

Këngëtari zbuloi se dueti mes tij dhe këngëtarit të njohur i cili numëron shumë hite, Faydee, është finalizuar dhe do të publikohet më 31 maj në orën 18:00.

Kënga mbanë titullin “Belly Dancer” dhe shfaq edhe DJ e njohur, Moh Green./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjNW6ungWkv/?taken-by=youngzerka

Artikuj të ngjashëm