Prive zbulon: Gruaja e reperit shqiptar shtatzënë për herë të dytë

By

Bashkëshortja e reperit të njohur shqiptar, Elinel, është shtatzënë për herë të dytë.

Prive ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës.

Çifti janë në pritje sërish të një vajze.

Nëse nuk e dini, Elinel dhe gruaja e tij Klementina janë prindër të një vajze e cila tashmë është katërvjeçare./Prive.al

View this post on Instagram

👑👑👑

A post shared by ELINEL ᶫᶰᶫ (@rrugaco) on

 

Artikuj të ngjashëm