Poni dhe Ermali vijnë me plot ritëm me ‘E le’ (VIDEO)

By

U lansua edhe dueti mes Ponit dhe Ermal Fejzullahut.

Kënga quhet ‘E le’ dhe vjen plot ritëm.

Dyshja punuan me Anxhelo Koci, Petro Xhorin dhe Alandyn.

Dëgjojeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm