Look: Rita Ora duhet ndjekur me patjetër në Snapchat

By

Një ndër magazinat më të njohura të modës në Britani, “Look” ka publikuar një artikull për rrjetin social SnapChat dhe aktivitetin e yjeve botërore.

Kjo revistë ka listuar 10 yjet që duhet me patjetër të ndiqen në ‘SnapChat’. E dyta, pas Zayn Malik është radhitur Rita Ora e cila sipas Look bën postime shumë interesante.

Nuk mbeti pa u përmendur edhe ‘deformimi i fytyrës’ duke përdorur filter me fjalët ‘Hello… It’s me” që u adresua si një diss për Adele. Por, kjo revistë tregoi se Ora nuk ka deklaruar asgjë sa i përket kësaj dhe e përmbyllin me idenë se ishte thjesht një thashethem që lexohet në showbiz.

Ora las pas Rihannën, Kim Kardashian e Gigi Hadid.

Artikuj të ngjashëm