Prive zbulon edhe një duet që vjen së shpejti…

By

Kjo verë do të jetë shumë e nxehtë…

Këngëtarët shqiptarë janë bërë bashkë për të sjellë sa më shumë hite në mënyrë që të kenë sa më shumë koncerte gjatë sezonit veror.

Pasi Prive ua zbuloi bashkëpunimin si Tayna – Azet, Soni – 2TON, Nora – Irkenc Hyka, këngë që publikohen gjatë këtyre muajve, ua zbulojmë edhe një.

Artistja e re Valza Zhegrova dhe reperi Don Phenom do të sjellin një projekt të ri muzikor bashkë, për herë të parë.

Nuk dihet ende data e publikimit sidoqoftë na thoni ju cili duet po ju pëlqen më shumë kur bëhet fjalë për emrat?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm