Filmi i Netflix që po e shohin të gjithë, ndoshta duhet t’i anuloni planet sonte e ta shihni

By

Disa lajme të mira: Jennifer Aniston dhe Adam Sandler, yjet e Hollivudit, janë ribashkuar për një komedi të re, Misteri i Vrasjeve (Murder Mystery), që është publikuar tani në Netflix. Disa lajme edhe më të mira (për Netflix, të paktën)? Misteri i vrasjeve është publikuar vetëm për disa ditë dhe tashmë ka pasur një fundjavë të hapjes rekord.

Misteri i Vrasjes është filmi juaj klasik i filmave, në të cilën një polic i NYC (Adam Sandler) dhe bashkëshortja e tij (Jennifer Aniston) më në fund shkojnë në udhëtimin e tyre të premtuar evropian. Aniston takon një njeri të pasur që fton çiftin e bukur në bordin e jahtit për një mbledhje familjare, por gjërat shkojnë në jug kur dikush vdes dhe çifti bëhet dyshimi kryesor për vrasjen.

Filmi u publikua të premten, më 14 qershor, por të martën Netflix zbuloi se filmi u shikua nga afërsisht 31 milion familje në tri ditët e para të publikimit, duke bërë histori për fundjavën më të madhe të hapjes që Netflix ka parë deri më sot. Filmi u shikua nga 13,374,914 llogari në SHBA dhe Kanada, dhe 17,494,949 në mbarë botën, zbuloi Netflix në një tweet.

Trailer e “Murder Mystery” mund ta ndiqni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm