E pabesueshme por e vërtetë – Tayna takohet me Maluma

By

Javë më parë, u bë lajm në mediat rozë se Maluma – artisti më i njohur latin, pëlqeu një video të Tayna’s në Instagram, pasi reperja realizoi një video me këngën e tij.

Sot, Tayna dhe Maluma u takuan dhe po është shumë e vërtetë.

Këtë e ka bërë të ditur një mik i saj përmes Instagramit ku edhe postoi një video ku Tayna shihet teksa fotografohet me të.

Reperja e njohur shqiptare ka udhëtuar drejt Italisë për ta shijuar një koncert të yllit latin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm