PRIVE sjell prapaskenat e klipit të Era dhe Nora Istrefit (VIDEO)

By

Tashmë të gjithë e keni kuptuar që Era dhe Nora po sjellin këngë bashkë.

Motrat Istrefi e kanë pothuajse gati projektin me titull ‘Nuk e di’ por deri në publikimin e saj, PRIVE ju sjell prapaskenat.

Përveç pamjeve nga klipi, Era Istrefi flet rreth projektit dhe planeve të saj.

Ndiqeni videon për të kuptuar më shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm