Dashuria e jetës për Ukin është…(VIDEO)

By

Uki, ‘ia çiti pikën’ këtë të shtunë në Prive.

Këngëtari i cili tre muaj më parë solli baladën “Sjena”, tregoi cila është mangësia e tij por edhe dashuria e jetës së tij.

Ndër të tjerash, Uki tregoi edhe gënjeshtrën më të madhe që i është thënë.

Për këto dhe shumë të tjera, klikoni videon e mëposhtme./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm