Prive Paparazzi: Loredana dhe Zuna kapen sërish mat (VIDEO)

By

Tash e disa javë, ndjekësit në rrjete sociale ‘vlojnë’ mbi thashethemet e mundshme për romancë mes Loredanës dhe Zunës.

Dyshimet u përforcuan nga një video e shkrepur në aeroplan ku reperja kosovare shihet në prehrin e kolegut të saj libanez.

Më pas, Prive.al raportoi se Zuna nuk iu nda Loredanës as për Shën Valentin ku ishte i pranishëm në një festë ku artistja performoi.

E të pandashëm ata janë shfaqur edhe sot.

LAJMI VIJON NËN FOTO

Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi dhe video të dyshes në aeroportin e Zurich-ut.

Nuk dihet destinacioni drejt të cilit janë nisur por Loredana dhe Zuna sërish janë shfaqur të pandashëm duke lënë të vazhdohet të dyshohet se në raportin mes tyre ka diçka përtej miqësisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm