Pasi nuk u ftua në eventin e madh të Tarës, ja çka bëri Blero

By

Ditën e sotme një festë e madhe iu përgatit Tarës, vajzës së aktores Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi.

Gjithçka e menduar deri në detaje në Grand Decor mbeti festë më private për faktin se nuk u postuan shumë nga ky event.

Sidoqoftë, Prive zbuloi se ndryshe prej viteve paraprake, kësaj rradhe ditëlindja se ka bërë bashkë me pjesën tjetër, Bleron.

LEXO EDHE:

Teuta e Adonisi e organizojnë festën e Tarës, Blero nuk është i ftuar

Ai nuk u ftua fare por edhe në këtë situatë, këngëtari duket të ketë pasur zgjidhjen e tij.

Pasdite vonë, ai ka organizuar një festë të vogël për vajzën në një prej restoranteve të kryeqytetit, me ç’rast ka ndarë edhe një foto me ndjekësit.

Nga festa të dyfishta, i humbur s’është askush! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm