Elvana ndryshon look

By

Në rrjedhë kronologjike, ndryshimet në pamje i ka pasur gjithmonë prezente brenda identitetit të saj.

Madje shpeshherë, me veprimet e saj ishte një ‘trend maker’ duke u ndjekur edhe nga koleget e tjera të estradës.

E sot, në prag të festave të fundvitit Elvana ka rifreskuar sërish pamjen e saj duke ndryshuar ngjyrën e flokëve, në nuancë që i afrohet bjondes platine.

Natyrisht se edhe kësaj rradhe, imazhin ia ka besuar partnerëve të saj, Valdrin Sahitit për veshjen dhe Sellmës e Kacit për grimin respektivisht flokët.

Në fotot e siguruara nga Prive, këngëtarja shfaqet si përherë, në top formë duke lënë gojëhapur secilin që sheh fotot e saj. /Prive.al/

1450543371487

Artikuj të ngjashëm