Prive këtë të shtunë, një edicion që nuk duhet ta lëshoni pa e parë

By

Emisioni numër një i shoubizit në vend, do të jetë pranë jush edhe këtë të shtune me kronika tejet të veçanta.

Në këtë edicion të Prive, këngëtarja Tuna rikthehet edhe me intervistë, ku rrëfen plot të pathëna për jetën e saj, për mëmësinë dhe problemet në familje.

Flaka Krelani vjen në intervistë për të treguar gjërat që s’i kemi ditur për të, derisa edhe modelja Afrona Dika kësaj jave vjen në Prive në rubrikën “Përfundo fjalin…”.

E të shtunën mbrëma, fansat e reperit të famshëm S4MM mund të kuptojnë më shumë rreth tij!

https://www.youtube.com/watch?v=O2jMie-9kuY

Artikuj të ngjashëm