Ariana Fejzullahu po shkëlqen në këtë “look” (FOTO)

By

Gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, ndjekë trendët e fundit të modës dhe gjithnjë është e veshur me rroba të markave më të njohura.

Çantat që ajo merr dhuratë nga Ermalis a herë që ai udhëtoj jashtë vendit, janë nga koleksionet e reja të dizajnerëve.

Ndërsa në imazhin e fundit që ka publikuar në Instagram, Ariana po shkëlqen në një fustan të zi, me printime ngjyrë portokalli.

Ky fustan me gjatësinë e njohur “tea bag”, po i nxjerrë bukur në pah format e saja, ndërsa rripi që ka vënë në mes, e ka theksuar belin e hollë.

Ndërsa në këtë ditë tetori me mot kaq të nxehtë, Ariana ka zgjedhur të veshë sandale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm