Big Mama ndërhyrje estetike në fytyrë, dhe e bën vet publik procesin

By

E transformoi për 360 shkallë fizikun e saj me përkushtim dhe me ndihmën e mjekësisë.

Pas operacionit gastrik që pati Big Mama më shumë se një vit më parë, humbi me dhjetëra kilogramë, përmes dietës dhe ndihmës së doktorëve.

Ndërsa përmirësimet në fizikun e saj nuk po i ndal as tani dhe madje ka bërë publik procesin e një ndërhyrjeje estetike që ka pasur në fytyra.

Këngëtarja e moderatorja e njohur, ka bërë një ndërhyrje të caktuar në fytyrën e saj dersia një gjë të tillë nuk e ka fshehur aspak. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm