Aventurat përrallore të një prej çifteve më të dashura shqiptare (FOTO)

By

Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku, janë ky cifti i famshëm shqiptar që duket se këtë periudhë të nxehtë verore kanë vendosur t’ia dedikojnë plotësisht njëri tjetrit.

Këta dy të fundit ka që një kohë që kanë filluar pushimet së bashku, e që destinacionet e tyre janë më së të ndryshme, që përfshijnë vende në më shumë se një kontinet.

Ata fillimisht u fokusuan kah shteti italian, ku edhe vizituan pjesët kontinentale të këtij vendi e më pas u drejtuan për në pjesën tjetër të planetit, në shtetin amerikan, përkatësisht në qytetin e New Yorkut.

E që nga aty cifti ka vendosur që ndalesa tjetër të jetë Fuerteventura, ishull ky i shtetit spanjoll, që ndodhet në Oqeanin Atlantik.

E se a do të përfundojnë me kaq gjithë këtë rrugëtim apo do të ndërrojnë lokacion përsë ri mbetet ta shohim./Prive.al/

 

xhesi4

xhesi1

xhesi2

xhesi3

Artikuj të ngjashëm