Eni Koçi dhe NRG Band lansojnë këngën sot!

By

Një këngë për të cilën s’kemi dyshim se do jetë shumë simpatike po vjen nga Eni Koçi dhe grupi I njohur kosovar NRG Band.

Këngëtarja ka ditë që ka paralajmëruar një duet si ky, derisa për produktin final ka lënë ën pritje fansat e saj.

Por më në fund kënga e tyre ka një datë publikimi. Eni dhe NRG Band, kanë njoftuar se projektin e tyre, do e bëjnë publik këtë të premte. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm