Prive këtë javë vjen me plot intervista që s’duhen humbur (VIDEO)

By

E Shtuna po vjen dhe bashkë me të edhe edicioni më i ri i emisionit Prive.

Këtë javë vijnë përplot material interesante nga artistë të zhanreve të ndryshme.

Është reperi Stresi që rikthehet në një intervistë pas shumë kohësh për të gjitha të rejat nga jeta e tij private dhe profesionale. Pas shumë kohësh vijnë në intervista edhe Shpat Deda dhe Leonora Poloska të cilët së fundmi u rikthyen me projekte të reja.

Por, këto nuk janë materialet e vetme që ju presin në Prive. Për t’i kuptuar të plota ndiqni promon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm