Si shumë çifte edhe Alisa me Urimin u grindën para se të niseshin për pushime

By

Mospajtimet dhe grindjet janë pjesë e natyrës njerëzore. Kjo ndodh rëndom edhe mes njerëzish që gëzojnë raport shumë të afërt dhe të shëndetshëm.

Të ftuar së fundmi në Prive që nisi me sezonin e ri javën që lamë pas ishin çifti më i dashur I rrjeteve sociale, Alisa dhe Urimi.

Ata u përgjigjen në pyetje më pikante dhe zbuluan se pse u grindën së fundmi.

Ndiqni të plotë intervistën e tyre në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm