Pranë detit dhe në karrocë, Ramë Lahaj emocionon me urimin për nënën

By

Tenori i famshëm shqiptar, ka një ditë të veçantë sot.

Nëna e tij festoon ditëlindjen dhe këtë e bëri të ditur përmes rrjeteve sociale.

Lahaj hyri në Instagram për të postuar një fotografi të personit më të shtrenjtë dhe për ta uruar me pak fjalë por të mëdha.

E ulur në një karrocë dhe pranë detit, Rama shkroi: “Gëzuar ditëlindjen nanush”.

Nëse e ndiqni tenorin në rrjete sociale, keni mundësi të shihni se sa i lidhur është ai me nënën meqenëse babai i tij ka ndërruar jetë.

Në anën tjetër, suksesi i tij është i padiskutueshëm pasi tenori merr pjesë në shumë ceremoni të mëdha nëpër botë./Prive.al

View this post on Instagram

Happy birthday Nanush ❤️

A post shared by Rame (@ramelahaj) on

Artikuj të ngjashëm