Me foton krah Loredanës, Mozzik ka një pyetje!

By

Përkundër se nuk ka më dyshime që janë bashkë, Mozzik dhe Loredana po e vazhdojnë “lojën” në rrjete sociale.

Duke postuar foto me njëri-tjetrin ku shkrepjet janë të prera e njëri prej tyre nuk dallohet qartë, ata po mbajnë në maksimum kurreshtjen e publikut.

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)

Sot, ka qenë radha e Mozzik.

Ai ka postuar një fotografi me Loredanën me një pyetje në gjermanisht:

“Kush është kjo krah meje?”

Sigurisht, përgjigja s’ka qenë e vështirë për t’u gjetur. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Artikuj të ngjashëm