Përvjetori më i veçantë për Yllka Kuqin dhe bashkëshortin e saj

By

Këngëtarja shumë e dashur, dje festoi 20-vjetorin më të veçantë ndonjëherë, me bashkëshortin e saj.

Kjo për arsye se tani janë një familje, meqenëse çifti u bekuan me një vogëlushe që i lanë emrin Luiza.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Së fundmi, në një intervistë për NIN me Alaudin Hamitin, këngëtarja na rrëfen edhe disa të pathëna për lidhjen dhe martesën e saj.

Një histori e jashtëzakonshme dashurie! Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm