X FACTOR DORËZOHET, NUK E KËRKOJNË RITËN!

By

Përderisa u bë rrëmujë për emrin e Rita Orës në programet e talenteve, tashmë ka një tjetër lajm.

X Factor është dorëzuar.

Mirror ka shkruar se Faktori X është larguar pasiqë nuk dëshiron të imponoj këngëtaren për këtë zgjedhje si dhe nuk do ishte mirë për publikun që brenda vitit të shfaqet në talent show që pavarësisht që zbulojnë këngëtarë nuk kanë të njëjtën formulë.

Pavarësisht kësaj ata nuk i kanë mbyllur derën Orës. Në anën tjetër ‘The Voice’ është duke pritur konfirmimin e Ritës nëse do të vazhdoj të paktën edhe për një sezon në këtë program./Prive.al

Artikuj të ngjashëm