Pritja merr fund! Ronela dhe Lyrical Son publikojnë ‘Sonte’

By

Bashkëpunimi i paralajmëruar tash e një kohë mes Ronela Hajatit dhe reperit Lyrical Son është publikuar më në fund në Youtube.

Kënga e titulluar ‘Sonte’ është prodhim i shtëpisë muzikore RedBox Entertainment me tekst e melodi të dy artistëve.

Videoklipin mjaft interesant e ka punuar produksioni ProVideo.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /prive.al

Artikuj të ngjashëm