Bebe Rexhën e ‘motivon’ reperi i njohur shqiptar

By

Këngëtarja Bebe Rexha është dëshmuar tash e një kohë që është mjaft në rrjedha me traditën dhe kulturën shqiptare, sidomos në këngë të vjetra qytetare dhe vallëzim.

Por duket që Bebe po aq në rrjedha është edhe me trendet e reja të muzikës shqipe që i dëgjon sa herë t’i jipet rasti.

Kështu ka vepruar së fundmi ku në një video të postuar nga ushtrimet e fitnesit, në prapravijë, Rexha ‘motivohet’ nga tingujt e projektit ‘Hitman’ të reperit Capital T.

Ndryshe, Bebe është parë më herët e afërt me Noizyn me të cilin edhe ka shkëmbyer komente përmes rrjeteve sociale, por kjo përkrahje dhe afërsi me Capital T nuk është vërejtur më heret. /prive.al/

The gym might be closed but we still go. Thank you @lukebpt for training me all around Europe.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Artikuj të ngjashëm