Prive Paparazzi: Motrat Krasniqi ‘mat’ në kryeqytet (FOTO)

By

Ka tash e një kohë që është larguar komplet nga vëmendja e publikut.

Shumë gjëra kanë ndodhur në ndërkohë për ish-Missin Zana Krasniqi e cila bëhet ‘e gjallë’ në rrjete sociale, një deri në dy herë në vit.

Por, sidoqoftë, Prive-së nuk mund t’i ikë!

Aparati i portalit tonë ka kapur bukuroshen me dy fëmijët vajzën dhe djalin në rrugët e kryeqytetit bashkë me motrën e vogël Nitën, e cila është bërë nënë së fundmi dhe me këtë epitet shfaqet për të parën herë në shkrepjet paparazzi.

Ndryshe, pak kohë më parë Prive ka realizuar një intervistë me motrën tjetër, Fjollën e cila për vite të tëra është shkëputur nga skena (kliko KËTU për intervistën). /

Artikuj të ngjashëm