Mozzik e Loredana u bënë prindër dhe ja si i uroi Tayna

By

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij tashmë këngëtare, Loredana Zefi u bënë prindër dhe ditëve të fundit ata ishin në kryetitujt e faqeve rozë.

Dyshja që e fshehu shtatzëninë deri në momentin e fundit, zbuloi në fillim të kësaj jave se janë bërë me një vajzë të cilës emrin ia lanë Hana.

Dhe urimet kanë shpërthyer ngado, e madje edhe në llogarinë personale të Hanës në Instagram e cila u hap nga prindërit e saj dhe menaxhohet nga ata. Vlen të theksohet se në dy ditët e para, Hana ka marrë mbi 190 mijë ndjekës në Instagram.

View this post on Instagram

Hi World ❤️

A post shared by Hana (@hanaaliu) on

E në një fotografi të Loredanës, derisa e kishte ekspozuar barkun e saj të fryrë, ka komentuar reperja e njohur kosovare, Tayna.

“Marshallah. Urime lindja, ishalla me ymër”, ka shkruar Tayna, derisa Loredana e ka falënderuar kolegen për urimin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm