Nëse ende s’e kuptuat, Xhensila Myrtezaj po rikthehet me duet në fund të këtij muaji

By

Prive ka marrë vesh se këngëtarja Xhensila Myrtezaj do të rikthehet sërish me një bashkëpunim.

Para se të bëhej nënë ajo solli një këngë e cila u shndërrua në hit bashkë me këngëtarin Ardian Bujupi.

Image result for ermal fejzullahu

Por që nga “Cika, Cika”, ajo nuk u bë e gjallë, meqë mori epitetin nënë dhe vëmendje u fokusua te vajza e saj Ajka.

Mirëpo Xhensila në fund të këtij muaji pritet të sjellë një këngë bashkë me Ermal Fejzullahun dhe ky do të jetë bashkëpunimi i tyre i parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm