Prisni pak! Rihanna dhe ASAP Rocky planifikojnë dasmën?

By

Rihanna thuhet se do të martohet me të dashurin A$AP Rocky në Barbados pas lindjes së fëmijës së tyre.

Këngëtarja dhe partneri i saj njoftuan se po prisnin këtë javë fëmijën e tyre të parë në një fotosesion emocionues në New York.

Dhe çifti thuhet se po planifikojnë të thonë ‘I do’ në vendlindjen e Rihanna-s.

“Ata do të martohen, me siguri. Ajo u ka thënë miqve se dëshiron të jetë me të përgjithmonë, dhe ai ka thënë të njëjtën gjë”.

“Nuk ka ende plane se kur do të jetë dasma, por nuk do të jetë para lindjes së foshnjës. Ajo gjithmonë ka dashur të martohet dhe A$AP është personi i saj i përjetshëm”.

Burimi shtoi se dasma do të jetë në Barbados për shkak të pranisë së familjes atje dhe ajo mban një ‘vend të veçantë në zemrat e tyre’.

Pas publikimit të lajmit, një person i brendshëm tha:  Rihanna ‘nuk mund të ishte më e lumtur dhe është shumë e emocionuar që do të bëhet nënë’.

Burimi tha: “Të kesh një fëmijë është diçka në të cilën ajo nuk ishte përqendruar kurrë, por të qenit me Rocky-n e hapi atë për idenë”.

Sipas burimit: “Gjithçka që bën Rihanna, ajo e bën në mënyrën e saj në orarin e saj, dhe të kesh një fëmijë nuk është ndryshe”.

Rihanna dhe Rocky janë “ashtu si çdo çift tjetër prindërish të ardhshëm”. Po, ata janë të famshëm, por ata janë çifti i ri më i lezetshëm dhe më i emocionuar që presin fëmijë”.

Rocky është një romantik shumë i lartë dhe i dërgon në dhomat e saj plot lule gjatë gjithë kohës. RiRi kurrë nuk është ndjerë kështu më parë dhe kjo marrëdhënie e ka ndryshuar atë.

Artikuj të ngjashëm