Pas kaq shumë kohësh, Uki u kthye me diçka të re!

By

Uki Latifi është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

View this post on Instagram

A post shared by UKI LATIFI (@ukithesoulkid)

Pas afro dy vitesh, ai ka publikuar në Youtube versionin audio të “Kom besu”.

Kënga “remake” është shkruar nga vet Uki dhe është punuar nga bashkëpunëtori i tij, Briliantini.

“S’jena ni moti po doket si fillim i ri” – shprehet Uki teksa ndan projektin e ri.

Fansat e muzikës së Ukit  e kanë mirëpritur këtë rikthim dhe ne urojmë që Uki nuk do e lë me kaq tutje por të vazhdojë së prodhuari super muzikë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm