Adelina me set fotografik para lindjes

By

Ditët e shtatzënisë për Adelina Tahirin po shkojnë drejt fundit.

Këngëtarja e njohur tashmë ka hyrë në periudhën përmbyllëse të pritjes së ëmbël.

Djali vjen në jetë në pak javë dhe për t’u siguruar që do ti dokumentojë këto ditë, Adelina ka realizuar një set fotografik ku duket mahnitëse.

Duke preferuar thjeshtësinë, me barkun në fokus, Adelina duket për mrekulli.  /Prive.al

By @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Artikuj të ngjashëm