Prezenca e kujt po e zbukuron fotografinë e Bleros dhe Sinan Hoxhës?

By

Ajo që i karakterizon është se të dy janë emra të skenës muzikore majftë të kërkuar për zhanrin që e këndojnë, e gjithashtu edhe në shënjestër të vazhdueshme të mediave.

Është fjala për këngëtarët Blero dhe Sinan Hoxha të cilët së fundmi kanë shpërndarë një fotografi në rrjetin social Instagram, ku janë së bashku nga dasma e vëllaut të Bleros i cili u martua ditë më parë.

Por pas publikimit të saj ka shpërthyer një luftë komentesh, duke thënë secili për vete që e ka zbukuruar fotografinë. Por padyshim se nuk mund të gjendet ai që e ka zbukuruar pasi që të gjithë duken për mrekulli. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm