Me kë i dha fund lidhjes Anxhela Peristeri?!

By

Ajo filloi të merret me muzikë qysh në moshë të re. Kënga e saj “Ishe mbret” vazhdon të mbetet e pëlqyer edhe pas kalimit të viteve të tëra.

Është fjala për Anxhela Peristerin e cila për disa vite me rradhë bëri një shkëputje nga muzika duke u shpërngulur në Greqi.

Por ska shumë kohë që këngëtarja është rikthyer në Shqipëri me projekte të reja, dhe poashtu edhe si konkurente në spektaklin “Dance With Me”, ku shpalosi shumë nga talenti i saj.

Majftë aktive e gjejmë edhe nëpër rrjete sociale. E së fundmi ajo ka ndarë me fansat diçka shumë personale. Në një fotografi të postuar nga këngëtrja në profilin e Instagramit ajo ka shpjeguar se si ka vendosur t’i japë fund një lidhjeje, jo me ndonjë të gjinisë së kundërt, por me coca-colën, çokolatën, hamburgerin, dhe picën. Me sa duket ky ka qenë vendim mjaft i vështirë për këngëtaren./prive.al/

Artikuj të ngjashëm