Njihuni me vajzën e sapolindur të Teuta Krasniqit!

By

Ka javë të tëra që po flitet e po përflitet për të. Është fjala për aktoren e njohur Teuta Krasniqi e cila ishte në qendër të mediave për shkak të shtatëzanisë me vajzën e dytë.

Ndërsa mbrëmë ndodhi edhe momenti i shumëpritur nga të gjithë. Aktorja i dha jetë një vajze në orët e para të mëngjesit, të cilën së bashku me bashku me bashkëshortin e saj e quajtën Kaia.

Momentet e para të takimit me vajzën e tyre i ndau Adonis Morina në profilin e tij në Facebook, ku postoi një fotografi të portretit të tyre familjar në të cilën ka përshkruar se sa i lumtur ndihet që është bërë baba e poashtu edhe shumë krenar dhe falendërues ndaj bashkëshortes./prive.al/14550752_10154591395327937_1861267985_o

Artikuj të ngjashëm