Prezantuesja shqiptare konfirmon shtatzëninë dhe zbulon gjininë e foshnjës

By

Ish-prezantuesja shqiptare, më në fund ka pozuar me barkun e rrumbullakosur madje kësaj radhe ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës.

Floriana Garo, aktualisht është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe përmes një fotografie në Instagram, ajo zbuloi edhe gjininë e bebit, që është djalë.

Garo ka kohë që e ka mbajtur të fshehur barkun por pritja ja vlejti, ajo po duket shumë bukur.

“Në pritje të një djali. 6 muajshe shtatzënë”, ka shkruar ajo poshtë fotos.

Nëse nuk e dini, Floriana është nënë e një vajze të cilën e solli në jetë në vitin 2018.

View this post on Instagram

Expecting a baby boy! ❤️ #6monthspregnant

A post shared by FLORIANA GARO (@florianagaro) on

Artikuj të ngjashëm