Çfarë ka bërë kështu?! Blerim Destani befason me pamjen (FOTO)

By

Imazh serioz burrëror me mjekërr të gjatë e një cigare puro.

Me këto dy komponentë mbahet mend zakonisht aktori i mirënjohur shqiptar Blerim Destani por e njejta s’mund të thuhet edhe për paraqitjen e sotme.

Në një event filmik, Destani ka befasuar me pamjen dhe ndryshimin e madh pas vetëm një detaji – largimit të mjekrrës.

Një pamje për shumë vite më të re, Blerimi ka lënë pa fjalë ndjekësit në rrjete sociale.

Më mirë me mjekërr apo pa të?! Ne themi të parën… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm