Lyrical Son rrëfen si i shpëtoi si fëmijë policëve serbë gjatë demonstratave

By

Lufta do të jetë përjetësisht e gravuar në mendjen e njerëzve  që ishin në moshën për të kuptuar dhe kujtuar situatën në Kosovë.

I ftuar në “5 Datat”, Lyrical Son rrëfeu momentet që i mbetën atij në kujtesë përherë, e këtu u përfshi edhe periudha e luftës kur ai ishte vetëm një djalë.

Gjatë intervistës ai rrëfen se si arriti që t’u shpëtonte policëve serbë teksa në Prishtinë kishin shpërthyer demonstrata.

Ndiqni të plotë rrëfimin e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm