Faton Shoshi: Këto janë këngët e erës që s’do të publikohen kurrë (VIDEO)

By

Si binom shumë i suksesshëm ata më nuk do të bashkëpunojnë.

Këngëtarja Era Istrefii dhe  menaxheri i saj Faton Shoshi kanë përfunduar çdo marrëveshje që kishin bashkë, për shkak se në mes tyre lindën probleme.

Gjatë një interviste për Prive në javën që lamë pas, Shoshi tha se ai dhe Era filluan të mos merreshin vesh dhe i dhanë fund bashkëpunimit për të parandaluar thellimin e problemeve.

Ai ndër të tjerash përmendi disa këngë me artistë shumë të njohur ndërkombëtarë, që nuk do të publikohen asnjëherë.

Fjala është për një bashkëpunim të Erës me të famshmen Sia, këngë kjo e cila me sa duket është realizuar megjithatë, nuk do të jetë asnjëherë publike për audiencën.

NDIQENI TË PLOTË INTERVISTËN E SHOSHIT NË PRIVE:

Artikuj të ngjashëm